Situatë dramatike në Shqipëri, shpëtohet nëna dhe foshnja e saj 5 muajshe

Publikuar tek: aktualitet, më 12:36 01-12-2017 Situatë dramatike në Shqipëri, shpëtohet nëna dhe foshnja e saj 5 muajshe

 Situatë dramatike në Shqipëri si pasojë e motit të keq dhe përmbytjeve që kanë përfshirë gjithë vendin.

Por vjen një lajm i mirë nga ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçka.

Foshnja 5 muajshe dhe nëna e tij u shpëtuan dhe janë shëndoshë e mirë pas ndihmës nga Batalioni i Mbështetjes Rajonale (BMR) në Lixha, Fushë- Krujë.

ooo.jpg

ooo1.jpg

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Një natë e vështirë”, Xhaçka paralajmëron: Situata do të përkeqësohet, ju lutem largohuni menjëherë nga banesat
Evakuohen banorët në Urën e Gjolës, si e shpëtojnë emergjencat civile vogëlushen e paralizuar (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.019849061965942
array(1) { ["section"]=> string(79) "situate-dramatike-ne-shqiperi-shpetohet-nena-dhe-foshnja-e-saj-5-muajshe-101495" }