Situatë e rëndë në Dibër, ujërat e zeza plasin rrugëve

Publikuar tek: aktualitet, më 17:40 11-07-2018 Situatë e rëndë në Dibër, ujërat e zeza plasin rrugëve Dibër

Rëndohet situata në rrugët e Dibrës nga ujërat e zeza.

Lajmin e ka bërë të ditur deputeti i Partisë Demokratike Xhemal Gjunkshi, i cili nëpërmjet disa fotove të postuara në facebook, tregon se si është gjendja aktualisht.

Sipas Gjunkshit, banorët janë ankuar në Bashki, por askush nuk ka u kthyer përgjigje.

Postimi i plotë:

Bashkia Diber reklamon kanalet "elektorale" dhe i plasin ujerat e zeza ne mes te qytetit. Prej nje jave kanalet e zeza te lagjes Llixha dhe Kamen te perziera me ujin e vaditjese kane shperthyer rrugeve. Keto pamje jane sapo merr rrugen e fshatit Pollozhan ne dalje te qytetit te Peshkopise. Banoret dhe kalimtaret e shumte thone se jane ankuar ne Bashki por askush nuk u eshte pergjigjur.

36887360_2221267458104362_782478496562675712_n.jpg

36781676_2221266624771112_5922217463994384384_n.jpg

36904539_2221266738104434_5367687128236949504_n.jpg

36791127_2221266891437752_6209865970861735936_n.jpg

36772346_2221267024771072_1385682945066401792_n.jpg

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Samiti i NATO-s, Rama lajmëron nga Brukseli: Jemi vlerësuar pozitivisht, ja në cilat drejtime
Shkëputet energjia elektrike në disa zona të bregdetit të Jugut (ORARET) »
Article Logic
Execution time: 0.0054640769958496
array(1) { ["section"]=> string(60) "situate-e-rende-ne-diber-ujerat-e-zeza-plasin-rrugeve-127562" }