Skandal/ Fallxhorja jep recetën për të mbetur shtatëzënë, burri duhet të këndojë kur hedh spermën

Publikuar tek: aktualitet, më 20:19 11-10-2018 Skandal/ Fallxhorja jep recetën për të mbetur shtatëzënë, burri duhet të këndojë kur hedh spermën

Shumë vajza e gra kur janë të dëshpëruara kërkojnë të dinë fatin, kjo është edhe arsyeja që shpesh i drejtohen fallxhoreve.

Nje vajzë e infiltruar nga emisioni "Boom", me kamera të fshehtë ka shkuar te një fallxhore në Pogradec sepse kishte 5 vite që ishte martuar dhe nuk mbetej shtatëzanë.

Vajza- Nuk ngelem me barrë pra, për këtë na lind sherri. Jemi vizituar, mirë na thonë në rregull jeni, prit kur t’jua sjelli zoti.

Fallxhorja- Nuk po ia shkrep ai , ka filluar të hedhë vickla, hej tëmën…

E shikoj Fredin i ka hyrë vetja në qef në shumë drejtime.

Pse dhe ai hormonet nuk i ka të nxehta si duhet. Në drejtimin e spermës ai nuk e kryen funksionin e duhur. Nuk duhet të jesh me nerva ta hedhësh spermën me inat. Se sperma duhet të jesh e qetë, të këndosh kur e bën atë punë që të zërë fëmija.

Ndërsa një vajzë tjetër u ankua se i dashuri saj kishte muaj që nuk kryente marrëdhenie seksuale.

Vajza- Në shtrat nuk më afrohet fare. Sa herë mundohem unë t’i afrohem ai më shtyn.

Fallxhorja- Mos ka ndonjë tjetër? Unë vajta 56 vjet me burrin aty dhe o të keqen e mikut.

Fallxhorja- Po kështu puthje, fërkime, kapje ?

Vajza- Jo, unë i ngjitem ai më shtyn, ose bën sikur rri në celular.

Fallxhorja- Sheqer do hedhesh një pikë sa mos të shikoj ai te krevati ku flini. Do t’i hedhësh krahun, do t’i hedhësh këmbën do ta afrosh kështu ose do të bësh një përkëdheli. Do t’i bësh këto do shikojm si do eci dhe do flasim.

Vajza- Si ta bëj atë me pe?

Fallxhorja- Penë do ta lidhesh kotkë, e kam lidhur pas vetes Andin o zot më ndihmo, këtë dëshirë ma realizo nga femrat e tjera, ma largo.

gtrsyu.jpg

htfgygykl.jpg

juygkigy.jpg

ufgyh.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022892951965332
array(1) { ["section"]=> string(102) "skandal-fallxhorja-jep-receten-per-te-mbetur-shtatezene-burri-duhet-te-kendoje-kur-hedh-spermen-137480" }