SKANDAL në koncertin e Elvana Gjatës, stafi i sigurisë grushta dhe shkelma një fansi (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:27 09-08-2018 SKANDAL në koncertin e Elvana Gjatës, stafi i sigurisë grushta dhe shkelma një fansi (VIDEO) Elvana Gjata

Grushta dhe shkelma për një nga fansat në koncertin e Elvana Gjatës.

Një video po qarkullon në rrjet, ku shihet stafi i sigurisë së koncertit duke dhunuar një nga fansat.

Ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes, sakaq video po qarkullon në të gjitha mediat sociale.

Qëllohet fasni në klub on Vidnews.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dorina Mema lëviz tundueshëm të pasmet: Provojeni (VIDEO)
Duke notuar në pishinë, Zaimina Vasjari publikon FOTOT e ëmbla me vajzën »
Article Logic
Execution time: 0.019830942153931
array(1) { ["section"]=> string(96) "skandal-ne-koncertin-e-elvana-gjates-stafi-i-sigurise-grushta-dhe-shkelma-nje-fansi-video-130610" }