SKANDAL shokues, policët harrojnë protestuesit dhe bastisin dyqanin (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 19:35 10-01-2019 SKANDAL shokues, policët harrojnë protestuesit dhe bastisin dyqanin (VIDEO) Policet franceze bastisin dyqanin

Pamje skandaloze vijnë nga një vend që mendohet të jetë Meksika, ku policia harron të ndjekë protestuesit dhe të plaçkitë.

Një video e shpërndarë online tregon një moment shokues kur disa policë të armatosur deri në dhëmbë hyjnë në një dyqan, që është thyer më parë nga protestuesit. Ata harrojnë misionin që kanë për të mbrojtur rendin dhe qetësinë dhe nxitojnë të plaçkitin mallrat e ekspozuar, madje duke thyer edhe vitrinat e mbetura. Policët arrijnë të marrin gjithçka të çmuar që është dhe largohen, ndërsa kamerat e brendshme filmojnë gjithë ngjarjen shokuese.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Donald Trump godet tavolinën me zemërim: ‘Bye bye'... për demokratët
Merkel mbërrin në Athinë, çfarë diskutoi me Tsipras për Shqipërinë »
Article Logic
Execution time: 0.021283864974976
array(1) { ["section"]=> string(89) "skandal-shokues-ne-france-policet-harrojne-jelekverdhet-dhe-bastisin-dyqanin-video-148278" }