SKANDAL/ Tifozët nuk i mbajnë nervat, 'hakmerren' ndaj arbitrit me lodra seksi

Publikuar tek: sport, më 23:11 06-10-2018 SKANDAL/ Tifozët nuk i mbajnë nervat, 'hakmerren' ndaj arbitrit me lodra seksi Arbitri Kevin Friend heq objektin e hedhur nga tifozët e West Hamit

Më tepër se sa fitorja e rëndësishme e Brightonit në shtëpi ndaj West Hamit në kampionatin anglez, ka bërë skandal një incident i ndodhur pas përfundimit të ndeshjes.

Tifozët miq “Hammers” hodhën në drejtim të arbitrit Kevin Friend një lodër seksi.

 Arbitri nuk ka pritur ardhjen e “steward”-ëve dhe e ka marrë lodrën duke e hedhur jashtë fushës. Për këtë incident, Federata Angleze pritet të marrë një vendin të rëndësishëm pasi hedhja e objektve në fushë është e ndaluar.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Nuk ka surpriza, Florjan MARKU 'palos' kundërshtarin nga Rumania
BERISHA hedh akuzën e rëndë: Presidenti i këtij klubi u fut në BURG për 3 ditë që të mos votonte për DUKËN »
Article Logic
Execution time: 0.021872997283936
array(1) { ["section"]=> string(81) "skandal-tifozet-nuk-i-mbajne-nervat-hakmerren-ndaj-arbitrit-me-lodra-seksi-136878" }