Skandali/ Chris Brown fton Rita Orën të këndojnë bashkë në Durrës, ajo pranon por nuk lejohet të zbresë në Shqipëri

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:00 09-07-2016 Skandali/ Chris Brown fton Rita Orën të këndojnë bashkë në Durrës, ajo pranon por nuk lejohet të zbresë në Shqipëri

Mbremja e djeshme ka qënë shumë e rrallë për një pjesë të rinjsh që duan argetimin dhe pëlqejne koncertet LIVE. Në Shqipëri ka mbërritur reperi me famë botërore Chris Brown.

Koncerti u zhvillua në prej klubeve në bregdetin e Durrësit. Por ajo që nuk dihet dhe që zbulohet nga burimet ekskluzive të opinion.al, është se Chris Brown ka ftuar që t’i bashkohej në koncert edhe Rita Orën e cila ndodhej nderkohë në Ulqin e shoqëruar nga Luis Hamilton (gjë të cilën e dëshmojnë edhe fotot e postuara në rrjet).

rit1.jpg

Rita Ora, i është përgjigjur pozitivisht ftesës por duket se paaftësia menaxhuese e drejtuesve të aeroportit ka bërë që rreth mesnatës të ishtë e pamundur që charteri i saj të ulej në Rinas.

Kjo nuk është hera e parë që aeroporti  “Nënë Tereza”,  krijon probleme të tilla. Burrokracia e uljeve në Rinas është nga më skandalozet në Europe. Duke u kthyer tek ngjarja vetë Rita Ora përmes një postimi e ka uruar Chris Brown për koncertin që do të mbante në Durrës dhe ka shprehur keqardhjen që nuk mund të vinte.

Kjo shprehje e saj lë hapur të kuptohet edhe deshirën për të qenë në Tiranë dhe paaftesinë e autoriteteve të Rinasit për të mundësuar një levizje të orëve të fundit.

rit.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.04029393196106
array(1) { ["section"]=> string(119) "skandali-chris-brown-fton-rita-oren-te-kendojne-bashke-ne-durres-ajo-pranon-por-nuk-lejohet-te-zbrese-ne-shqiperi-46044" }