Skandali/ Incident i turpshëm i kreut të federatës së futbollit të Maqedonisë me Armand Dukën pas ndeshjes

Publikuar tek: sport, më 15:29 07-09-2016 Skandali/ Incident i turpshëm i kreut të federatës së futbollit të Maqedonisë me Armand Dukën pas ndeshjes

Nuk ka kaluar pa incidente fundi i takimit të djeshëm mes Shqipërisë dhe Maqedonisë.

Në fund të sfidës, presidenti i Federatës së Futbollit të Maqedonisë, Ilco Gjorgjioski, i tërbuar tej mase nga humbja çohet menjëherë nga tribuna VIP dhe as nuk përpiqet të përshëndetë askënd nga pjesëtarët e FSHF-së.

Siç duket edhe nga sekuencat e shkëputura nga videoja e postuar nga Procesi Sportiv në faqen e Facebook, kreu i FSHF-së, Armand Duka kthen kokën i habitur, ndërsa sheh homologun e tij, Ilco Gjorgjioski që largohet nga tribuna VIP e “Loro Boriçit” pa i dhënë dorën.

Screenshot_2.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rama ka nisur ta dashurojë futbollin? Përgjigjen ia thotë Ilda Bejlerit dhe s’është ajo që prisnit
Lajm i mirë për të gjithë tifozët, Premier League do të transmetohet në Shqipëri »
Article Logic
Execution time: 0.02350902557373
array(1) { ["section"]=> string(111) "skandali-incident-i-turpshem-i-kreut-te-federates-se-futbollit-te-maqedonise-me-armand-duken-pas-ndeshjes-52206" }