Skandali, ministrja Gjermeni pritet në Serbi pa flamurin shqiptar (FOTO)

Publikuar tek: politike, më 06:16 07-10-2015 Skandali, ministrja Gjermeni pritet në Serbi pa flamurin shqiptar (FOTO)

Ministrja Eglantina Gjermeni është pritur në një takim zyrtar në Serbi pa flamurin shqiptar nga homologia Zorana Mihajloviç..

Kjo foto është publikuar në faqen zyrtare të ministres Gjermeni dhe siç duket, anë zyrën e homologes serbe qëndrojnë vetëm flamuri i BE dhe flamuri serb. Pjesë e këtij takimi ishte edhe ambasadori shqiptar në Beograd, Ilir Boçka.

Në takim u fol për aspirata e bashkëpunime në një kohë që flamuri shqiptar nuk dukej gjëkundi duke shkelur kështu  hapur protokollin.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vuçiç s’ndan dot mendjen: Të shoh çfarë do më thotë Rama
“Nuk është koha”, Balla i PS i përgjigjet Vasilit të LSI për "impulset e reja" në qeverisje »
Article Logic
Execution time: 0.021790981292725
array(1) { ["section"]=> string(75) "skandali-ministrja-gjermeni-pritet-ne-serbi-pa-flamurin-shqiptar-foto-22512" }