Skandali seksual i drejtorit, FLET 15-VJEÇARJA SHQIPTARE: Shkova për 10 euro…(VIDEO)

Publikuar tek: rajon, më 18:32 12-02-2018 Skandali seksual i drejtorit, FLET 15-VJEÇARJA SHQIPTARE: Shkova për 10 euro…(VIDEO)

Rrrëfeht 15-vjeçarja e cila u bë pjesë e një skandali në Ferizaj, pasi pati denoncime se ndenji 3 orë e mbyllur në zyrën e drejtorit të komunës së Ferizajt, Rexhep Bajrami. 

Sipas denoncimeve gjatë 3 orëve u dëgjuan klithma seksi në zyrë. Por vajza vetëm 15 vjeçare, prej një jave është mbyllur në shtëpinë e saj.

15-vjeçarja me inicialet E.B, nga Komuna e Ferizajt, thotë se ka arsye të fort që nuk don të ketë kontakt me njerëzit e tjerë.

E mitura thotë se zyrtarët Komunal dhe disa punonjës tjerë brenda këtij objeki institucional, që nga java e kaluar përhapen propagand në qytet se ajo ishte vetëm për rreth tre orë në njërën nga zyrat e Komunës së Ferizajt.

Duke mos pasur ndjenjën e fajit, E.B, në një intervist ekskluzive për arbreshi.info shpalos detajet se për cfarë ishte të mërkurën e 7 shkurtit në zyrën e Rexhep Bajrami, shef i Zyrës për Komunitete në Komunën e Ferizajt, e ku po dyshohet se me pjesëtarin e komunitetit ashkali, ka kryer marrëdhënie seksuale brenda zyrës së tij.

E mitura, ka hedhur poshtë akuzat se në zyre ka kryer mardhënie seksuale me 53 vjeçarin, për të cilin thotë se e njehë që nga muaji prill i vitit të kaluar.

E mitura E.B, është nxënëse në klubin e karates ku pronar është Rexhep Bajrami.

Njejtë sikurse i dyshuari tjetër Rexhep Bajrami, edhe e mitura thotë se në zyrën e tij kishte shkuar për të kërkuar shumën prej 10 euro që i nevojiteshin për të blerë një palë syze.

E mitura i është kundërpërgjigjur edhe akuzave që Bajrami të premten e kaluar bëri në intervisten për arbreshi.info, se  vajza përdorë drogë dhe merret me gjëra tjera të cilat e kanë devijuar.

Ajo pranon se vitin e kaluar kishte pasur një lidhje dashurie më një 20 vjeçar të komunitetit ashkali.

E.B, thotë se ishte detyruar, kërcënuar nga ai që të denonconte Bajram Rexhepin se po e ngacmonte seksualisht.

Për këto dhe shumë detaje tjera rreth zhvillimeve në këtë rast të ndjeshëm, ndiqeni intervistën.. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Emri i ri i Maqedonisë, vjen TAKIMI Grubi-Nimiç
Presidenti shqiptar foto me vajzën e Donald Trump në Washington »
Article Logic
Execution time: 0.022320032119751
array(1) { ["section"]=> string(87) "skandali-seksual-i-drejtorit-flet-15-vjecarja-shqiptare-shkova-per-10-euro-video-110033" }