Skandalizon këngëtarja, krah Greta dhe Eni Koçit me leshin e rritur poshtë sqetullave (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:12 08-02-2017 Skandalizon këngëtarja, krah Greta dhe Eni Koçit me leshin e rritur poshtë sqetullave (FOTOT)

Skandalizon këngëtarja e njohur shqiptare Fjolla Morina.

Mediat kosovare kanë publikuar disa foto ku Fjolla shfaqet kran Greta dhe Eni Koçit me sqetulla të depiluara. 

Fotot tashmë po përhapen masivisht dhe komentet për këngëtares e pakujdesshme nuk janë aspak pozitive.

fjo1.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032333135604858
array(1) { ["section"]=> string(96) "skandalizon-kengetarja-krah-greta-dhe-eni-kocit-me-leshin-e-rritur-poshte-sqetullave-fotot-68110" }