Skena të nxehta erotike, këngëtarja shqiptare publikon momentet intime me modelin spanjoll (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:51 13-03-2018 Skena të nxehta erotike, këngëtarja shqiptare publikon momentet intime me modelin spanjoll (FOTOT)

Së shpejti këngëtarja e njohur shqiptare do të publikojë edhe klipin e saj të ri. Është fjala këtu për Encën.

Ndërsa deri më tani ajo ka befasuar me detajet që ka publikuar nga klipi, i cili do dalë së shpejti. Nga fotot e postuara në Instagram shihet se këngëtarja kalon në klip momente intime në balerinin e njohur spanjoll me famë botërore Pierluigi Fracassi.

Ndërsa Enca shfaqet e veshur me të zeza si vejushë shkëmben puthje pasionante me balerinin e zhveshur.

Fotot e publikuara nga Enca

555.PNG

screenshot-13_1520928814-1475001.jpg

screenshot-14_1520928814-7095098.jpg

screenshot-15_1520928814-6910026.jpg

screenshot-11_1520928814-4006138.jpg

screenshot-12_1520928814-7508208.jpg

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dua Lipa feston 8 milionëshin (FOTO)
Ardit Gjebrea publikon FOTO drithëruese, MESAZHI që jep »
Article Logic
Execution time: 0.0245680809021
array(1) { ["section"]=> string(102) "skena-te-nxehta-erotike-kengetarja-shqiptare-publikon-momentet-intime-me-modelin-spanjoll-fotot-113096" }