Skena të nxehta në tren, çifti nuk përmbahet

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:48 30-03-2016 Skena të nxehta në tren, çifti nuk përmbahet

Në trenin e linjës Shkodër-Tiranë mund të shohësh skena ‘të nxeta’ të cilat ngjajnë me ato të filmave.

Një çift i papërmbajtshëm kanë filluar të puthen në tren pa iu bërë përshtypje se është ambient publik dhe pasagjerë të tjerë i kishin sytë nga ata.

Një qytetar ka raportuar tek Jetaoshqef se ka parë skena 'të nxehta' mes një çifti, të cilët ishin po ashtu pasagjerë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024079084396362
array(1) { ["section"]=> string(49) "skena-te-nxehta-ne-tren-cifti-nuk-permbahet-36403" }