Skenaristi i njohur vë në lojë Ramën e Veliajn: Më kujtoni një shokun tim që sa mbaronte së bëri seks...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:19 17-02-2017 Skenaristi i njohur vë në lojë Ramën e Veliajn: Më kujtoni një shokun tim që sa mbaronte së bëri seks...

Skenaristi i njohur Alion Çaçi vë në lojë dy figurat e rëndësishme të politikës shqiptare, kreun e qeverisë Edi Rama dhe kreun e bashkisë së Tiranës Erion Veliaj.

Çaçi e ka me faktin që këta politikanë sipas tij mburren me gjënë më të vogël. Për këtë ish skenaristi i Apartamentit 2XL sjell shembullin e një shokut të tij, me tone humori e ironie.

“Kjo situata që Rama dhe Veliaj dalin dhe mburren për gjënë më të vogël më kujton një shokun tim që direkt sa mbaron së bëri seks, më merr në tel dhe më tregon detajet me mburrje.

Mbaje për vete vëllai, është gjë krejt normale në 2017, gjithë bota ka qindra vjet që e ka bërë atë që po bën ti. Kur të bësh diçka të jashtëzakonshme, dil e mburru”, shkruan skenaristi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028495073318481
array(1) { ["section"]=> string(106) "skenaristi-i-njohur-ve-ne-loje-ramen-e-veliajn-me-kujtoni-nje-shokun-tim-qe-sa-mbaronte-se-beri-seks-69060" }