Skënderbeu "ngec", Teuta tregon "muskujt" përballë korçarëve

Publikuar tek: sport, më 19:44 21-07-2018 Skënderbeu Foto nga ndeshja

Ka përunduar me rezultatin 0-0 miqësorja mes Skënderbeut dhe Teutës që u luajt pasditen e  sotme në Korçë. 

Skënderbeu nuk ka mundur të marrë një rezultat pozitiv përballë durrsakëve edhe pse ishte vetëm një ndeshje miqësore.

Durrsakët nga ana tjetër kanë treguar se kanë objektiva të qarta për sezonin e ri.

Bledi Shkëmbi si duket ka fituar besimin për edicionin e ardhshëm dhe kjo gjë është treguar më së miri sot, ku tekniku i durrsakëve ka ndaluar ish- ekipin e tij të marrë një rezultat pozitiv në miqësoren e sotme.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ZYRTARE/ Ish-sulmuesi firmos në Çeki, Skënderbeu në ditë të vështira
Nis 'operacioni fshesa' te Roma, verdhekuqtë bëjnë gati listën me largimet (DETAJE) »
Article Logic
Execution time: 0.024333000183105
array(1) { ["section"]=> string(62) "skenderbeu-ngec-teuta-tregon-muskujt-perballe-korcareve-128668" }