Skënderbeu-Tirana 1-0, Halili dhe Takaj “bashkohen” përpara ndeshjes

Publikuar tek: sport, më 17:13 04-03-2015 Skënderbeu-Tirana 1-0, Halili dhe Takaj “bashkohen” përpara ndeshjes

Takimi Skënderbeu-Tirana i javës së 25-të të Superligës Shqiptare është mbyllur me rezultatin 1-0.

Presidenti i Tiranës Refik Halili dhe ai Skëndërbeut Ardjan Takaj, pavarësisht rivalitetit të fortë midis dy skuadrave të tyre, vazhdojnë të kenë marrdhënie të mira me njëri tjetrin.

Dy presidentët janë fotografuar pak çaste më parë në ambientet e stadiumit të Korçës, përpara fillimit të ndeshjes midis Skënderbeut dhe Tiranës.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kosova do të aplikojë në UEFA
Rezart Taçi- “shitblerja e Parmës”? Prokuroria italiane heton dy tatimorë të Guardia »
Article Logic
Execution time: 0.026434898376465
array(1) { ["section"]=> string(70) "skenderbeu-tirana-1-0-halili-dhe-takaj-bashkohen-perpara-ndeshjes-4970" }