Skenë horror: Del shëtitje me kokën e prerë të bashkëshortes

Publikuar tek: bota, më 17:32 09-10-2015 Skenë horror: Del shëtitje me kokën e prerë të bashkëshortes

Një skenë makabre ka tronditur banorët e një qyteti Indian teksa kanë vënë re një person që shëtiste me kokën e prerë të bashkëshortes së tij.

Momentet tronditëse u kapën me telefon nga një kalimtar dhe u postuan “online”. Shumë të pranishëm reaguan të tronditur ndaj skenave të horrorit, çka alarmoi policinë e cila u vu në ndjekje dhe arrestoi autorin 60 vjeçar Ramachandra Chavan. Sipas mediave indiane 60 vjeçari i preu kokën me sëpatë bashkëshortes së tij pasi dyshonte se kishte lidhje jashtëmartesore.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021322011947632
array(1) { ["section"]=> string(65) "skene-horror-del-shetitje-me-koken-e-prere-te-bashkeshortes-22736" }