Skivi bashkëpunon me dy këngëtaret më simpatike të muzikës në Shqipëri

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:53 26-11-2015 Skivi bashkëpunon me dy këngëtaret më simpatike të muzikës në Shqipëri

Reperi i grupit Babastars, Skivi do të sjellë së shpejti dy bashkëpunime të reja për fansat e tij. Vetë reperi nga Kosova ka paralajmëruar më herë për prodhimet e reja muzikore dhe siç njofton sërish ai në rrjetet sociale, ato janë afër publikimit.

Mediat shkruajnë se dy këngëtaret me të cilat Skivi do të bashkëpunojë janë Soni Malaj dhe Jonida Maliqi. Soni dhe Jonida janë dy emra të mëdhenjë të muzikës shqiptare dhe pritet që këngët e reja të Skivit të priten mirë nga publiku.

765esnjoh.jpg

joni.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024466991424561
array(1) { ["section"]=> string(76) "skivi-bashkepunon-me-dy-kengetaret-me-simpatike-te-muzikes-ne-shqiperi-26354" }