Skivi tregon se është katolik, vërshojnë komentet ofenduese

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:27 20-10-2015

Faith

A photo posted by Visar Shala a.k.a SKIVI (@skivi_official) on

Reperi nga Kosova, Skivi, pjesë e grupit Babastars, ka postuar në profilin e tij në facebook një foto të bërë pranë Kishës së Laçit në Shqipëri, duke treguar në këtë mënyrë besimin që i përket.

Por, ky postim nuk është pritur mirë nga disa fansa të Skivit. Shumë komente ofenduese janë bërë në profilin e tij, ndërsa ka nga ata që shprehin habinë e tyre për faktin se këngëtari i përket besimit katolik.

Gjithsesi, në foto nuk kanë munguar komentetet mbështetëse për Skivin dhe lirinë që duhet të ketë çdo person për të zgjedhur besimin e tij. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02164101600647
array(1) { ["section"]=> string(64) "skivi-tregon-se-eshte-katolik-vershojne-komentet-ofenduese-23577" }