Skualifikimi i Anglisë, ironizon deputeti demokrat: Tersi ishte kllouni me atlete të bardha në Londër

Publikuar tek: fcb-bomb, më 07:27 12-07-2018 Skualifikimi i Anglisë, ironizon deputeti demokrat: Tersi ishte kllouni me atlete të bardha në Londër Rama me presidenten kroate

Kroacia do të jetë për herë të parë në finalen e Kupës së Botës, pasi mundi Anglinë. Ndërsa këtë ndeshje të gjysmëfinales kryeministri Rama e ndjekur mes liderave në Samitin e NATO-s në Bruksel.

Rama publikoi një foto në Facebook me presidenten kroate, Kolinda Grabar-Kitarović. Mirëpo me anë të një postimi në rrjetet sociale, deputeti demokrat Edi Paloka shkon në një tjetër linjë. Teksa publikon foton e Ramës me presidenten kroate, Paloka shprehet se tersi i eleminimit të Anglisë ishte kryeministri me atletet e bardha në Londër.

“Bravo Kroacia. Tre ndeshje nga 120 minuta dhe fituan.

Ta dijnë anglezet se kush ishte tersi... kllouni me atlete në Londër dhe kupa e ndryshoi rrugën, nuk shkoi në shtëpi

P.S

U vendos dhe finalja...fiton Franca”, shkruan Paloka.  

37005263_1932050113759632_6255896196229890048_n.jpg

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rama ndjek ndeshjen me liderët botërorë, NGUSHËLLON Theresa May me dorën në shpatull, ja BATUTA që lëshoi (VIDEO)
Kroacia në finalen e Botërorit, Andi Bejtja në "hall të madh": Si tifoz i vjetër nuk gëzoj dot (Shkak ambasadorja Vlahutin) »
Article Logic
Execution time: 0.022489070892334
array(1) { ["section"]=> string(106) "skualifikimi-i-anglise-ironizon-deputeti-demokrat-tersi-ishte-kllouni-me-atlete-te-bardha-ne-londer-127602" }