SMS-ja që po qarkullon online për ‘probleme me pagesat’ në Top Channel, reagon Ledion Liço

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:29 10-07-2018 SMS-ja që po qarkullon online për ‘probleme me pagesat’ në Top Channel, reagon Ledion Liço

Prej disa ditësh, disa portale online i “janë vënë pas” Ledion Liços, moderatorit të njohur të Top Channel.

Fillimisht shkruajtën se Ledioni po largohet nga gjiganti mediatik, gjë të cilën ai e mohoi duke e cilësuar si “Fake News”.

Por portalet nuk e lanë me aq. Syri.net publikoi një sms pa asnjë element vërtetësie e origjinaliteti, të cilën pretendohej se Ledioni ia ka dërguar stafit të The Voice duke u thënë se do të ndërpresin punën, për shkak të pamundësisë ekonomike dhe problemeve me pagat.

Newsbomb.al ka kontaktuar moderatorin i cili e ka mohuar të ketë dërguar një sms të tillë duke e cilësuar një SAJESË.

Nuk dihet se ç’prapaskena kanë këto lajme por ajo që dihet është se Ledioni është në ditët e tij më të mira dhe po shijon pushimet krah bashkëshortes së tij, Sarës./ newsbomb.al

Sms-ja  e publikuar nga syri.net dhe e cilësuar si sajesë nga Ledioni

1-40.jpg

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ish-këshilltari i Tahirit: Nëse do zbatohej ligji i miratuar në 2017-ën, ajo që ndodhi në HAVANA do shmangej (E PLOTË)
Ditë më parë bënë sherr, aktorja e njohur ironizon keq Kumbaron: Jo gishtin në hundë, turp! Unë e shkreta... »
Article Logic
Execution time: 0.044858932495117
array(1) { ["section"]=> string(94) "sms-ja-qe-po-qarkullon-online-per-probleme-me-pagesat-ne-top-channel-reagon-ledion-lico-127387" }