SnapChat më në fund prezanton opsionin e shumëpritur

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:58 13-12-2016 SnapChat më në fund prezanton opsionin e shumëpritur

Më në fund, pas shumë kohësh pritje, përdoruesit besnikë të rrjetit SnapChat do kenë atë që e kanë pritur prej kohësh: Grupet.

Tashmë përdoruesit do kenë mundësinë të krijojnë grupe me nga 16 miq. Po ashtu si mesazhet, edhe brenda grupit postimet zhduken pas 24 orëve. Gjithashtu brenda grupit mund të dërgohen Stickers, Bitmojis, Friendmojis dhe mesazhe zanore.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.015565872192383
array(1) { ["section"]=> string(58) "snapchat-me-ne-fund-prezanton-opsionin-e-shumepritur-62537" }