Sofia e “Zonë e Lirë” zëvendësohet nga një tjetër bukuroshe (Foto-Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:51 22-04-2016 Sofia e “Zonë e Lirë” zëvendësohet nga një tjetër bukuroshe (Foto-Video)

Asistentja e gazetarit Arjan Çani është larguar, mesa duket përgjithmonë nga emisioni “Zonë e lirë”, ndërsa vendin e saj duket se e ka zënë një tjetër bionde.

“Sofia” e re ka qenë sot e pranishme në emision, ndërsa pamja dhe shkathtësia e saj kanë tërhequr vëmendjen e shumë shikuesve.

sofia-e-re.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025569200515747
array(1) { ["section"]=> string(74) "sofia-e-zone-e-lire-zevendesohet-nga-nje-tjeter-bukuroshe-foto-video-38410" }