“Soko 5113” Blerim Destani publikon trajlerin e filmit ku luan vetë (VIDEO)

Publikuar tek: kulture-art, më 09:09 06-11-2015

Aktori shqiptar Blerim Destani ka publikuar trajlerin e filmit më të fundit “Soko 5113” ku ai interpreton.

Aktori i talentuar po korr gjithnjë e më shumë sukses në filmat gjermanë. Një sukses pritet të jetë edhe ky rol i tij në filmin, premiera e të cilit do të jepet më 9 nëntor të këtij viti në kanalin më të njohur gjerman ZDF.

Pafund urime dhe përgëzime kanë shkuar në adresë të aktorit i cili vetëm pak kohë më parë ishte edhe pjesë e projektit “Alarm Fur Cobra”.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E paparë, ky është emri që një shqiptar i ka vendosur restorantit të tij në Michigan
Zbulohet misteri: “Xhek Kasapi” ishte poeti i famshëm anglez »
Article Logic
Execution time: 0.020932912826538
array(1) { ["section"]=> string(77) "soko-5113-blerim-destani-publikon-trajlerin-e-filmit-ku-luan-vete-video-24781" }