Sokol Balla ka ditëlindjen dhe zgjedh një vullkan për të pozuar me selfie. Ç’ka dashur të tregojë?

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:20 07-05-2016 Sokol Balla ka ditëlindjen dhe zgjedh një vullkan për të pozuar me selfie. Ç’ka dashur të tregojë? Balla duke pozuar me selfie dhe postimi ne twitter

Sokol Balla ka zgjedhur një vend shumë larg Shqipërisë për të festuar ditëlindjen. Moderatori i emisionit Top Story, e thotë dhe vetë se të zbresësh në El Salvador për të parë një vullkan dhe “djalin e tij”, është një gjë e çuditshme për destinacion ditëlindjeje. 

Dhe Balla ka pozuar me një selfie pranë vullkanit të shuar Buqueron në El Salvador. Ndoshta edhe zgjedhja e këtij destinacioni për moderatorin dhe drejtorin e lajmeve të TCH e ka një domethënie: Në fakt, me largimet që kanë ndodhur në TCH që kur ka ardhur Balla, duket se punën e ka rinisur pas një ndërprerjeje të gjatë një vjeçare si një vullkan. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02161693572998
array(1) { ["section"]=> string(102) "sokol-balla-ka-ditelindjen-dhe-zgjedh-nje-vullkan-per-te-pozuar-me-selfie-c-ka-dashur-te-tregoje-39746" }