Sokoli lë shtëpinë e "Big Brother", kërkon kafe me Edisonin për tu sqaruar

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:10 15-03-2015 Sokoli lë shtëpinë e

Sokoli është banori i dytë i cili ka lënë mbrëmë shtëpinë e “Big Brother” Albania, pas vendimit për largimin e Edisonit nga shtëpia.

Ai tha mbëmë se ndien keqardhje për degradimin e debatit me Edisonin dhe do të dëshironte që diçka e tillë të mos kishte ndodhur. “Më bëri ajo që ngado që shkoja e çfarëdo që thosha e kisha mbrapa”, i është përgjigjur ai pyetjes nga Ledioni se çfarë e shtyu më shumë që të sillej në atë mënyrë ndaj Edisonit.

Sokoli ka thënë se tani që të dy janë jashtë, do të përpiqet të pi një kafe me Edisonin për tu sqaruar, duke shtuar se “gjithçka ishte një lojë dhe ka mbetur aty brenda”. Reagimi për largimin e tij nga shtëpia, në rrjetet sociale ka qenë kryesisht neutral.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Martin Skorceze do të realizojë një film për Majk Tajson. Rolin pritet ta luajë Jamie Foxx
Ekspozitë për Shqipërinë dhe çifutët në Melbourne, autori: Jemi kundër paranojës ndaj Islamit »
Article Logic
Execution time: 0.010753870010376
array(1) { ["section"]=> string(76) "sokoli-le-shtepine-e-big-brother-kerkon-kafe-me-edisonin-per-tu-sqaruar-5929" }