Sondazhet nxjerrin fituese PS-në, Meta reagon ashpër ndaj Ramës: Vendimi është marrë! (VIDEO)

Publikuar tek: politike, më 12:14 14-06-2017 Sondazhet nxjerrin fituese PS-në, Meta reagon ashpër ndaj Ramës: Vendimi është marrë! (VIDEO)

Dy sondazhet e fundit, ai i IPR Marketing-Ora News, dhe i institutit italian “Piepoli”, nxorrën fitues Partinë Socialiste.

Ilir Meta ka reaguar ndaj Edi Ramës, duke i konsideruar sondazhet të paguara dhe absurde.  Ai i drejtohet Ramës, dhe me bindje të plotë shprehet se “LSI është forcë e parë dhe se vendimi është marrë!”

“Vendimi është marrë. Le të çojë sa të dojë Edi Rama, me analistët e paguar prej tij nëpër ambasada, në ekranet e televizioneve të  paguara prej tij, sondazhet më absurde në botë.

Sondazhi është bërë, LSI është forcë e parë! LSI ka gjithë rininë e Shqipërisë!”, shprehet Meta gjatë fjalës së tij në Pogradec./Newsbomb.al/ 


Ilir Meta nga Pogradeci i përgjigjet Ramës për... by newsbomb-al

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Deputeti “hap thesin” pas deklaratës “bombë” të Metës: Kjo është e padrejtë, e papranueshme...
Hidhet shorti mes PDIU-së dhe LSI-së për anëtarin e tretë »
Article Logic
Execution time: 0.017563104629517
array(1) { ["section"]=> string(94) "sondazhet-nxjerrin-fituese-ps-ne-meta-reagon-ashper-ndaj-rames-vendimi-eshte-marre-video-82444" }