“SONDAZHI” i ERTV: Tahiri, Spiropali, Basha... Kush fitoi në luftën “live”?

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:54 13-09-2017 “SONDAZHI” i ERTV: Tahiri, Spiropali, Basha... Kush fitoi në luftën “live”?

Tre nga personazhet që bënë bujë në televizonin live të kryeministrit Rama në Facebook ERTV, ishin Sajmir Tahiri, Elisa Spiropali si dhe kreu i opozitës, Lulzim Basha.

Nga rezultatet e “sondazhit", më e shikuara është Elisa Spiropali, më i pëlqyeri Sajmir Tahiri, ndërsa më i komentuari është kreu i PD-së, Lulzim Basha.

Rezultatet:

Sajmi Tahiri, 91 mijë shikime, 2.9 mijë pëlqime, 115 shpërndarje, 597 komente

Elisa Spiropali, 99 mijë shikime, 2.4 mijë pëlqime, 85 shpërndarje, 367 komente

Lulzim Basha, 60 mijë shikime, 1.8 mijë pëlqime, 45 shpërndarje, 1 mijë e 83 komente

tahiri.png

 

spiropali.png

 

 basha.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020953893661499
array(1) { ["section"]=> string(70) "sondazhi-i-ertv-tahiri-spiropali-basha-kush-fitoi-ne-luften-live-92199" }