Soni Malaj dhe i dashuri i saj s’fshihen më, publikohet fotoja krah njëri-tjetrit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:50 01-11-2016 Soni Malaj dhe i dashuri i saj s’fshihen më, publikohet fotoja krah njëri-tjetrit

E nisi larg syve të medias e publikut marrëdhënien e re me djalin biznesmen edhe më të ri se ajo këngëtarja Soni Malaj por mesa duket, tanimë ata nuk e kanë problem të shfaqen bashkë.

Kjo është fotoja që po qarkullon në rrjetet sociale dhe që tregon Sonin shumë të qeshur krah të dashurit të saj pas ndarjes nga ish bashkëshorti Mirco Liccarelli me të cilin ka edhe një vajzë.

soni.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022552013397217
array(1) { ["section"]=> string(86) "soni-malaj-dhe-i-dashuri-i-saj-s-fshihen-me-publikohet-fotoja-krah-njeri-tjetrit-58052" }