Soni Malaj dhe Young Zerka, bashkë në Korçë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:10 12-03-2015 Soni Malaj dhe Young Zerka, bashkë në Korçë Soni Malaj dhe Young Zerka në Korçë

Këngëtarja Soni Malaj dhe i riu Zerka shkëlqejnë në këtë foto në krah të njëri-tjetrit.

Ata kanë qenë bashkë në një koncert muzikor në Korçë dhe kanë realizuar këtë foto si mes miqsh të mirë, pas mbarimit të koncertit. Ndoshta Soni ka në plan t’ja “vjedhë “ Zerkën Aurela Gaçes e cila së fundmi ka realizuar një bashkëpunim të suksesshëm me korçarin, bashkëpunim që i dha edhe fitoren në Këngën Magjike. Në fakt do ishte interesante të shikonim Sonin të bashkëpunonte me Zerkën, pas bashkëpunimit të saj të fundit me arabët.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022078990936279
array(1) { ["section"]=> string(47) "soni-malaj-dhe-young-zerka-bashke-ne-korce-5705" }