Soni Malaj, fotot në Instagram, këngëtarja është vetëm pa Mirkon prej shumë kohësh

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:27 31-03-2015 Soni Malaj, fotot në Instagram, këngëtarja është vetëm pa Mirkon prej shumë kohësh Foto e Sonit para pak oresh ne Instagram

Soni Malaj, këngëtarja që ka kohë që nuk është angazhuar publikisht, vazhdon të jetë publike në instagram, duke hedhur fotot e saj, por që prej shumë kohësh vetëm, pa Mirkon. 

Zërat e filluar që vitin e kaluar duket se përforcohen edhe nga burime afër këngëtares, kur thonë se Soni dhe Mirko i kanë dhënë fund lidhjes së tyre të dashurisë që nisi pesë vite më parë në Dancing Ëith the Stars. Soni dhe Mirko nga martesa e tyre kanë një vajzë Anën. Mirko, një balerin profesionist, nuk shihet më në Tiranë, ndërsa Soni vazhdon të publikojë në rrjetet sociale vetëm fotot e saj, pa Mirkon. Ndoshta këngëtarja do të duhet ta sqaronte edhe për fansat e saj, se cila është gjendja e saj e celebrimit tani, beqare apo e martuar. Prej më shumë se një viti kjo gjë përflitet, dhe ata ende nuk kanë dhënë asnjë deklaratë. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025741100311279
array(1) { ["section"]=> string(85) "soni-malaj-fotot-ne-instagram-kengetarja-eshte-vetem-pa-mirkon-prej-shume-kohesh-7468" }