Soni Malaj ‘kapet mat’ duke u përqafuar me të dashurin e ri në mes të rrugës (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:26 01-11-2016 Soni Malaj ‘kapet mat’ duke u përqafuar me të dashurin e ri në mes të rrugës (FOTO) Soni Malaj dhe i dashuri, Klevi

Këngëtarja Soni Malaj është “kapur mat” duke u përqafuar me  të dashurin në mes të rrugës para Teatrit të Metropolit.

Soni pas ndarjes nga balerini italian Mirko është në një lidhje me Klevin, biznesmenin shqiptar. Ai është pronar i një bar-kafeje në Tiranë. 

Tropojanja bukuroshe ka dhe një vajzë me Mirkon,  Annën 4-­vjeçare. Më parë është folur se Soni, Anna dhe Klevi bashkëjetojnë./Newsbomb.al/

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zbuloni kush e fitoi çmimin “veshja më e mirë” në natën e Halloween
Dy këngëtaret e njohura shqiptare “provokojnë”, njëra i mbulon me dorë gjoksin tjetrës »
Article Logic
Execution time: 0.023281097412109
array(1) { ["section"]=> string(85) "soni-malaj-kapet-mat-duke-u-perqafuar-me-te-dashurin-e-ri-ne-mes-te-rruges-foto-58112" }