Soni Malaj ndryshim drastik në “look”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:50 18-02-2016 Soni Malaj ndryshim drastik në “look”

Këngëtarja Soni Malaj është shfaqur ndryshe sot në profilin e saj në instagram, ajo ka ndryshuar në mënyrë drastike ngjyrën e flokëve të saj nga brune në bjonde.

Soni ka treguar më herët se nuk e ka të vështirë ndryshimin e look-ut apo ngjyrës së flokëve.

Edhe pse me lyerje mund të dëmtohet floku deri në atë shkallë sa që mund të mos kthehet në gjendjen normale, Soni vazhdon të jenë atraksion i rradhës dhe shembull te femrat e reja se si duhet bërë një gjë që të jenë në qendër të vëmendjes.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024739980697632
array(1) { ["section"]=> string(41) "soni-malaj-ndryshim-drastik-ne-look-32944" }