Soni Malaj nuk ndalet (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:43 18-02-2015

Soni Malaj, nuk di të ndalë kur vjen puna te stërvitja në palestër.

Që ajo është e dhënë pas palestrës, ky tashmë nuk është më një sekret dhe vetë Soni na e ka bërë shpesh të ditur në daljet e saj publike.

Edhe pse duket mjaftueshëm e tonifikuar, sërish këngëtarja nuk heq dorë në mbajtjen në formë të trupit të saj.

Duhet thënë se kjo është një gjë mjaft pozitive  por vetëm nëse ruhet sensi i  masës, pasi kujtojmë që në daljen e fundit ajo u kritikua shumë nga fansat për muskujt e tepruar në pjesën e barkut.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.016979932785034
array(1) { ["section"]=> string(26) "soni-malaj-nuk-ndalet-3737" }