Soni Malaj zbulon “binjaken” e saj (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:33 21-04-2015 Soni Malaj zbulon “binjaken” e saj (Foto)

Soni Malaj ka zbuluar motrën e saj binjake. Këngëtarja ka postuar në profilin e saj në instagram një foto të një vajze të quajtur Amrezy, e cila ka një ngjashmëri të jashtëzakonshme me Sonin.

“Këtë vajzën po mendoj seriozisht ta marr si dublante”, shkruan Soni në instagram.

Në foto vërehet një ngjashmëri shumë e madhe midis Sonit dhe Amrezy, si të ishin vërtet motra binjake.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Përfundon restaurimi i skenës së Eurovision, Vjena gati për pritjen e madhe
Dy lezbike krijojnë familje, rrisin së bashku një djalë dhe një vajzë »
Article Logic
Execution time: 0.026171922683716
array(1) { ["section"]=> string(42) "soni-malaj-zbulon-binjaken-e-saj-foto-9380" }