Sonila Meço i bën një dedikim të veçantë “dhuratës më të bukur të nëntorit”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:06 15-11-2016 Sonila Meço i bën një dedikim të veçantë “dhuratës më të bukur të nëntorit”

Gazetarja Sonila Meço i ka bërë një dedikim të veçantë mamasë së saj, një nga dhuratat më të çmuara të nëntorit në ditën e ditëlindjes së saj.

“Dy vajzat e shtrenjta të jetës sime, dhuratat më të bukura të nëntorit tim të ëmbël... Gëzuar mam, gruan dhe gjyshen e jashtëzakonshme në ty, gruan dhe gjyshen që duam të jemi!”-shkruan gazetara.  

sonila_meco.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028659105300903
array(1) { ["section"]=> string(79) "sonila-meco-i-ben-nje-dedikim-te-vecante-dhurates-me-te-bukur-te-nentorit-59572" }