Sonila Meço, më joshëse dhe provokuese se asnjëherë tjetër

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:02 28-11-2015 Sonila Meço, më joshëse dhe provokuese se asnjëherë tjetër

Sonila Meço është një nga gazetaret femra më të paraqitshme në ekranet shqiptare.

E ndërsa së fundmi vëmendja ishte zhvendosur disi të Sonila Meço në raport me Agon Channel, këtë herë kemi vetëm Sonila Meçon në raport me veten. Të tillë ndjesi së paku të krijon kjo foto ndryshe e postuar nga gazetarja.

Ajo shfaqet këtu më joshëse dhe provokuese se asnjëherë tjetër. Fustani i kuq mbi gju, ia nxjerr në pah këmbët elegante. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pezullohet nga detyra “polici më i mirë i 2015”
Shfaqet familja Fullani në një restorant super të shtrenjtë, gazetari i fotografon dhe komenton: Ngushtuan stomakët me vendosje unazash në Amerikë »
Article Logic
Execution time: 0.1171350479126
array(1) { ["section"]=> string(63) "sonila-meco-me-joshese-dhe-provokuese-se-asnjehere-tjeter-26486" }