Sonila Meço një volejbolliste e paparë, luan me personin më të shtrenjtë të saj

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:13 31-07-2016 Sonila Meço një volejbolliste e paparë, luan me personin më të shtrenjtë të saj

Gazetarja Sonila Meço, pavarësisht punës  gjen kohë të argëtohet dhe me vajzën e saj Amaris.  Ajo ka postuar një foto në rrjetin e saj “Instagram” duke luajtur me top.

Nënë e bijë duken shumë të entuziazmuara dhe të lumtura sëbashku.

Gazetarja shkruan, “Mami gjen vend për volejboll edhe në një cep oborri, Amaris nuk e “lëshon” look-un elegant as në fshat. Secila me të vetat, e gjejmë gjithsesi pikëtakimin”.

sonila_meco.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.036287069320679
array(1) { ["section"]=> string(84) "sonila-meco-nje-volejbolliste-e-papare-luan-me-personin-me-te-shtrenjte-te-saj-48301" }