Sonila Meço siç nuk e keni parë ndonjëherë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:50 09-06-2016 Sonila Meço siç nuk e keni parë ndonjëherë

Gazetarja Sonila Meço e veshur nuse. Por nuk bëhet fjalë për fustanin e dasmës pasi Sonila dhe bashkëshorti i saj Drini ende nuk e kanë bërë një të tillë.

Ata që e kanë veshur nuse janë mjeshtërit e "Geraldina Sposa" për të cilët, gazetarja rezervon fjalë të veçanta sot në ditën e 21 vjetorit të krijimit.

“Të  vetmit që ia dolën të më shndërrojnë në modele, nuse dhe imazh te sfilatës në një mbrëmje...
Dhe ata ia dalin në gjithçka... Sot mbushin 21 vjec, por mbretëria e tyre është e pamoshë...
Gëzuar Geraldina Sposa! Jeni thjesht më të mirët”, shkruan Sonila e cila duhet thënë se duket një nuse e mrekullushme në këtë foto.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.054435968399048
array(1) { ["section"]=> string(48) "sonila-meco-sic-nuk-e-keni-pare-ndonjehere-42978" }