Sot ditë e madhe për Niko Peleshin, 47-vjetori e gjen në Dibër

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:09 11-11-2017 Sot ditë e madhe për Niko Peleshin, 47-vjetori e gjen në Dibër Peleshi dhe bashkeshortja e tij

Sot, ish-numri dy në mandatin  e parë të qeverisjes Rama, ish-zv.kryeministri Niko Peleshi i cili aktualisht mban postin e ministrit të Bujqësisë, feston 47-vjetorin e lindjes.

Kjo ditë e ka gjetur Peleshin  në Dibër, në mbledhjen informale të qeverisë Rama 2 ku momentalisht po zhvillohet një dëgjesë publike me qytetarët në Peshkopi për planin e zbatimit të projektit të Rrugës së Arbrit.

Niko Peleshi është është i martuar me znj. Amarda Peleshi dhe kanë tre fëmijë Aleksian, Stivin dhe Johanin.

Mbetet për t’u parë nëse qeveria e Ramës do organizojë ndonjë  festë në orët e mbrëmjes me rastin e ditëlindjes së Peleshit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01479697227478
array(1) { ["section"]=> string(67) "sot-dite-e-madhe-per-niko-peleshin-47-vjetori-e-gjen-ne-diber-99152" }