Sot ditë e veçantë për Ardit Gjebrean, Eni Çobani ka një mesazh për të

Publikuar tek: fcb-bomb, më 07:46 07-06-2016 Sot ditë e veçantë për Ardit Gjebrean, Eni Çobani ka një mesazh për të

Sot është një ditë e veçantë për moderatorin Ardit Gjebrea që feston ditën e tij të lindjes. Bashkëpunëtorja e tij, avokatja Eni Çobani ka një mesazh urimi për të. Përmes këtij mesazhi Çobani i thotë Gjebreas sesa i veçantë është dhe se e quan veten me fat.

“Sot Ardit Gjebrea ka diten e lindjes dhe une i uroj bashkepuntorit tim me te mire jete te gjate, lumturi pafund,mbaresi ne cdo drejtim,dhe mbi te gjitha te te kemi prane sa me gjate per pozitivitetin tend te pakrahasueshem.Je i vecante miku im dhe e quaj fat rrugetimin me Ju ne kete mision te veshtire por jo te pamundur.Dhe 100 vite Ardit me gjithe te dashurit e tu”, shkruan avokatja.

Moderatori mbush sot 52 vjeç.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.093304872512817
array(1) { ["section"]=> string(75) "sot-dite-e-vecante-per-ardit-gjebrean-eni-cobani-ka-nje-mesazh-per-te-42684" }