Sot ditëlindja e Dr.Florit, mesazhi prekës i Landi Forinës (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:11 28-02-2017 Sot ditëlindja e Dr.Florit, mesazhi prekës i Landi Forinës (Foto)

Nëse ai do të jetonte do të ishte sot 38 vjeç…

Dhe këngëtari i njohur Landi Forina teksa publikon një foto ku shfaqen të përqafuar kujton ditëlindjen e tij.

Forina, pjesë e grupit të njohur ‘West Side Family’ shkruan se nuk do ta harrojë kurrë Dr. Florin.

“28 Shkurt…Datlindja jote sot Floro... Ti shkove, por ne nuk do të harrojmë” shkruan Forina.

 landi.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.19131088256836
array(1) { ["section"]=> string(68) "sot-ditelindja-e-dr-florit-mesazhi-prekes-i-landi-forines-foto-70229" }