Sot ditëlindja e Ramës,  s’do e besoni ç’shkruan Paloka

Publikuar tek: politike, më 13:31 04-07-2018 Sot ditëlindja e Ramës,  s’do e besoni ç’shkruan Paloka Edi Paloka dhe Edi Rama

Sot kryeministri Edi Rama mbush plot 54 vjeç. Këtë datë nënkryetari i PD Edi Paloka e lidh me tërmetin e fuqishëm që tronditi Shqipërinë.

Edi Paloka thotë se nuk do të ndërhyjë në “punët e zotit” por mendja i shkon te ditëlindja e Ramës .

“Tërmeti është simbol i shkatërrimit...

Nuk dua dhe nuk mund të nderhyj në punet e Zotit, po sapo lexova që sot paska ditëlindjen lideri magjepsës...”, shkruan Paloka.

Mesa duket nënkryetari i PD është në të njëjtën linjë me Berishën që kohë më parë e cilësonte pikërisht Ramën si ters pasi sa herë shkonte ai në stadium, kombëtarja humbte ndeshjen.

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « HABIT deputeti i PS: Epiqendra e Tërmeti fiks aty ku duhej
Jorida Tabaku: Ja dokumentat autentikë që ndalojnë tjetërsimin e pronës së Teatrit kombëtar (Në total 74377.17 monedha floriri) »
Article Logic
Execution time: 0.0050270557403564
array(1) { ["section"]=> string(60) "sot-ditelindja-e-rames-s-do-e-besoni-c-shkruan-paloka-126713" }