Sot e martuar me Getoarin, ja çfarë ka thënë dikur Marina Vjollca për tradhëtinë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:00 12-06-2019 Sot e martuar me Getoarin, ja çfarë ka thënë dikur Marina Vjollca për tradhëtinë

Marina Vjollca është një ndër moderatoret më të bukura të ekranit shqiptar.

 

Gjithashtu Marina është ndër femrat që njihet për hiret e saj trupore dhe për ëmbëlsinë që e karakterizon.

Ajo komentohet shumë edhe për jetën e saj private.

Në një intervistë për ‘Prive’, para 6 viteve, atëherë kur nuk ishte e lidhur me Getoarin, e pyetur nga moderatori nëse ka tradhëtuar ndonjëherë, Marina është përgjigjur se tradhëtinë e ka tabu.

‘Ah e kam tabu, tradhëtinë e kam tabu. Jo nuk kam tradhëtuar’, ka pohuar Marina.

-640-0-5d013adebd0f2.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023684978485107
array(1) { ["section"]=> string(86) "sot-e-martuar-me-getoarin-ja-cfare-ka-thene-dikur-marina-vjollca-per-tradhetine-167986" }