Sot hapet dyqani i kombëtares në Tiranë, të gjitha produktet me 40% ulje

Publikuar tek: sport, më 08:13 07-06-2016 Sot hapet dyqani i kombëtares në Tiranë, të gjitha produktet me 40% ulje

Të gjithë tifozët e kombëtares mezi e kanë pritur këtë moment dhe ja ku erdhi.

Sot në orën 19:30 do të hapet dyqani i FSHF ku mund të blini produktet e kombëtares sonë të futbollit. Dyqani ndodhet në rrugën Themistokli Germenji, Pallati 20 kati i parë.

Sot është dita e parë e hapjes dhe do të ketë 40% ulje për secilin produkt të blerë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Asnjë lojtar i kombëtares nuk po agjëron, as Mërgim Mavraj
Foto-Lajm/ Djemtë e kombëtares stërviten për disa orë këtë mëngjes në Francë »
Article Logic
Execution time: 0.025966882705688
array(1) { ["section"]=> string(76) "sot-hapet-dyqani-i-kombetares-ne-tirane-te-gjitha-produktet-me-40-ulje-42692" }