Sot mblidhet Kuvendi, ja pikat e nxehta që diskutohen

Publikuar tek: aktualitet, më 06:58 11-10-2018 Sot mblidhet Kuvendi, ja pikat e nxehta që diskutohen

Ditën e sotme në orën 10:00 mblidhet Kuvendi. Në faqen zyrtare është publikuar rendi i ditës, ku ndër pikat e programit të sotëm është edhe interpelanca e ministrit të Ekonomisë dhe Financave Arben Ahmetaj të kërkuar nga deputeti Erion Braçe.

Po ashtu në seancën e sotme priten të miratohen projektligjet e mbetura të mbartura nga seancat e shkuara si ajo për magjistratët dhe ndryshimet në Kodin Rrugor.

Ditën e sotme pritet gjithashtu të mungojë përsëri opozita, ndonëse ende nuk ka një njoftim zyrtar për planet e kësaj të fundit.

Rendi i ditës:

11.jpg

22.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0045340061187744
array(1) { ["section"]=> string(59) "sot-mblidhet-kuvendi-ja-pikat-e-nxehta-qe-diskutohen-137372" }