Sot protesta për Teatrin drejt Presidencës, por pamjet me DRON zhgënjejnë pritshmëritë (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 20:40 12-07-2018 Sot protesta për Teatrin drejt Presidencës, por pamjet me DRON zhgënjejnë pritshmëritë (FOTO) Pamjet me dron nga protesta

Kërkojnë të ruajnë Teatrin Kombëtar, dhe I kërkojnë presidentit Ilir Meta të mos dekretojë ligjin e miratuar në seancën e kaluar parlamentare me 75 vota deputetësh.

ndoshta prej organizimit, apo përfshirjes politike dhe mosangazhimit të shoqërisë civile, duket se protesta e alencës për mbrojtjen e Teatrit nuk ka rezultuar shumë e suksesshme mbrëmjen e djeshme. Një foto me dron botuar në rrjetet sociale dhe më pas në media tregon se marshimi i qytetarëve të Tiranës drejt Presidencës, kishte arritur të mblidhte vetëm pak qytetarë.

Kreu i PD Lulzim Basha shpërndau në profilin e vet në facebook protestën live por as kjo nuk ndihmoi në ndërgjegjësimin e qytetarëve. Folësit në protestë i kërkuan presidentit të Republikës të mos dekretojë ligjin për Teatrin.

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E TMERRSHME/ Vuri bast rrogën për Belgjikën, VRET veten burri nga Cërriku
613 kg kokainë në Durrës, sekuestrohen llogaritë bankare të “Arbi Garden”. Ja shuma që u gjet »
Article Logic
Execution time: 0.0047860145568848
array(1) { ["section"]=> string(97) "sot-protesta-per-teatrin-drejt-presidences-por-pamjet-me-dron-zhgenjejne-pritshmerite-foto-127701" }