Sot protesta te Piramida për Ramush Haradinajn por ajo që po ndodh është e pabesueshme

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:09 14-01-2017 Sot protesta te Piramida për Ramush Haradinajn por ajo që po ndodh është e pabesueshme

Sot në orën 11:00 ishte lajmëruar të Piramida protesta e shoqërisë civile për liderin e AAK-së Ramush Haradinaj por ajo që ka ndodhur është e pabesueshme dhe e pafalshme.

Por siç mund ta shikoni në këtë foto, i vetmi që ka dalë në protestë është pedagogu, gazetari dhe aktivisti i zellshëm i shoqërisë civile, Erion Kristo.

“Ora 11:00. Vetëm gomari me zile në fushë. Kambana ra”, shkruan me tone sarkazme Kristo i cili disa herë ka “kërcënuar” se do heqë dorë nga të protestuarit por sërish ka qenë i pari që ka ngritur zërin dhe ka protestuar për çdo kauzë të iniciuar nga shoqëria civile, që mesa duket është ende në gjumë.

erion.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029623031616211
array(1) { ["section"]=> string(92) "sot-protesta-te-piramida-per-ramush-haradinajn-por-ajo-qe-po-ndodh-eshte-e-pabesueshme-65490" }