Sot Rumani - Shqipëri, ndeshja vendimtare në rrugëtimin e kuqezinjve

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:59 19-06-2016 Sot Rumani - Shqipëri, ndeshja vendimtare në rrugëtimin e kuqezinjve

Fansat e zjarrtë të kombëtares shqiptare pritet të mbushin edhe sot shkallët e stadiumit në ndeshjen Rumani - Shqipëri, për të mbeshtetur deri në fund, dhe më tej, kuqezinjtë. Megjithatë tifozët shqiptarë kanë mahnitur botën me entuziazmin, kulturën dhe mbështetjen pa kushte të kombëtares së gjithë shqiptarëve.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033374786376953
array(1) { ["section"]=> string(71) "sot-rumani-shqiperi-ndeshja-vendimtare-ne-rrugetimin-e-kuqezinjve-43963" }