Sot seanca e parë e Kuvendit, ja si reagon Majlinda Bregu

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:21 09-09-2017 Sot seanca e parë e Kuvendit, ja si reagon Majlinda Bregu

Ish-deputetja e PD-së, Majlinda Bregu e cila mbeti jashtë parlamentit duket se nuk e ka trishtur shumë ky fakt.

Ndërkohë, që sot u mbajt seanca e parë plenare për këtë sesion të ri, Majlinda ka postuar në Instagramin e saj një foto ku duket mjaft në formë dhe shumë e qeshur. “Ka verë edhe në vjeshtë”, shkruan ish-minstrja e Integrimit. Në foto ajo shfaqet nën shoqërinë e Irena Kitës.

Një foto e tillë nga Majlinda ndoshta vjen për të ironizuar faktin që mbeti jashtë Kuvendit. Megjithatë, një gjë është e sigurt Bregu gjithnjë befason me pamjen e saj.

bregu1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Habit me veshjen deputetja e PD, thyen Kodin në seancën e parë të Kuvendit (FOTO)
Zonjat e Kuvendit në seancën e parë: Monika Kryemadhi, Grida Duma e Elisa Spiropali të veshurat më bukur »
Article Logic
Execution time: 0.21654200553894
array(1) { ["section"]=> string(62) "sot-seanca-e-pare-e-kuvendit-ja-si-reagon-majlinda-bregu-91700" }